“Поїдьте з ковідними бригадами на виклик”, – працівники рівненської “екстренки” стали на захист свого керівника

Щасливе
18.01.2022  15:39
Керівнику Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги Андрію Бортніку загрожує до 6 років за ґратами і штраф. Правоохоронці стверджують. що керівник “екстренки” розтратив безпідставно до 0,5 млн грн на доплати.
Працівники швидкої допомоги відразу стали на захист свого керівника. Адже переконані, що так, як вони працювали в період пандемії, то заслужили доплати, які було виплачено керівником. Колектив запрошує правоохоронців, які озвучили підозру Андрію Бортніку прийти до них та провести кілька виїздів з ковідною бригадою.
Ми, медики Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги центру центру ЕМД та МК, обурені тим, що зароблені важкою та ризикованою працею у період пандемії Covid-19 гроші, на думку правоохоронців, незаконні. Як наслідок, нашому керівнику Андрію Бортніку вручили Повідомлення про підозру в зловживанні службовим становищем. А саме за те, що два роки тому він виплатив нам за понаднормову роботу (за два місяці) трохи більше 400 тисяч гривень «ковідних» коштів.
 У тексті йдеться про те, що нібито кошти були сплачені працівникам, які не брали участь у ліквідації респіраторної хвороби COVID-19.
Для нас така позиція правоохоронних органів незрозуміла, оскільки з початку пандемії коронавірусу ми зіткнулися з новим невідомим на той час викликом.
Лікарі, фельдшери, водії, працівники Єдиної оперативної диспетчерської служби та інші працівники «швидкої» Рівненщини цілодобово викладалися на повну, аби врятувати життя людям.
Кожен зробив свій вклад, починаючи від диспетчерів, які терпляче приймали виклики схвильованих та наляканих пацієнтів, лікарів, які ризикували своїм здоров’ям та робили все можливе, щоб пацієнти не втратили шанс на життя і закінчуючи санітарами, які після кожного виїзду до ковідного пацієнта дезінфікували автомобілі «швидкої».
Для нас не зрозуміла позиція правоохоронних органів, які розмежовують працівників «швидкої» на тих, які варті «ковідної» зарплати, і тих, які ні.
Всі неабияк згуртувались у важкий період пандемії. Ми єдиний механізм, який працює заради спільної мети – порятунку життя.
 А на думку правоохоронців виявляється, що санітарки «швидкої» незаконно отримали «ковідні» кошти….
Так само із тексту підозри випливає, що на думку правоохоронців водії «швидкої», які транспортують наші бригади та хворих на ковід, теж не беруть участі у ліквідації наслідків пандемії…Не «заслужили» на ковідні гроші і наші диспетчери, які цілодобово приймають виклики від хворих та направляють до них бригади «швидкої», бо на думку правоохоронців вони нібито теж не мають ніякого відношення до боротьби з наслідками коронавірусу…
Зважаючи на усе вищевикладене ми пропонуємо авторам цієї підозри приїхати до нас хоча б на один день, виїхати разом із ковідними бригадами на виклик, заспокоїти збентежених пацієнтів разом із нашим диспетчером, разом із санітаркою обробити карету «швидкої» після транспортування хворого на COVID-19 і лише після цього робити висновки, щодо того, хто має право на ковідні гроші, а хто – ні.
переглядів: 644


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *