ПриватБанк найактивніше оформляє ліцензії на купівлю акцій Apple

Щасливе
21.08.2017  10:22

ПриватБанк став лідером банківського ринку з надання ліцензій на інвестиції українців у закордонні активи. Як повідомили в банку, що одним з перших адаптувався до політики лібералізації валютного законодавства, найчастіше українці цікавляться ліцензіями для купівлі акцій провідних світових компаній або відкриття рахунку за кордоном.

«Більше ніж половина клієнтських запитів стосується безпосередньо інвестування в іноземні активи, такі як акції корпорації Apple або інших відомих компаній, – відзначає керівник напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Олексій Путятін. – На другому місці переказ грошей на рахунки в закордонних банках, а на третьому – йде купівля закордонної нерухомості».

Щоб інвестувати в закордонні активи через ПриватБанк, достатньо оформити заявку онлайн уПриват24. ПриватБанк допоможе отримати індивідуальну електронну ліцензію НБУ безкоштовно. Крім того, банк забезпечить підтримку клієнтам на всіх етапах отримання ліцензії та надсилання платежу.

Нагадаємо, з 3 липня 2017 р. Нацбанк відкрив видачу фізичним особам індивідуальних ліцензій в електронній формі за допомогою автоматизованої інформаційної системи НБУ на такі цілі:

  •  виконання зобов’язань перед нерезидентом за договорами страхування життя;
  •  розміщення коштів на особистому рахунку за межами України;
  •  здійснення інвестиції за кордон (у формі створення юридичних осіб за кордоном, придбання корпоративних прав і цінних паперів іноземних емітентів, прав власності на нерухоме майно, розташоване за межами України).

Згідно з новими правилами НБУ, сума, яку клієнт – фізична особа – може перерахувати за кордон, становить 50 тис. дол. на рік.

, , , , , , , , , переглядів: 1 012


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *