ПриватБанк працюватиме для клієнтів на травневі свята

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
28.04.2017  13:00

ПриватБанк працюватиме для клієнтів на травневі свята

Під час травневих свят клієнти ПриватБанку зможуть скористатися більшістю послуг та продуктів ПриватБанку. Фінансова установа працюватиме в режимі 24/7/365. Із понад 2 500 відділень майже 1000 банківських офісів традиційно працюють і в будні, і на вихідні.

Багато весняних вихідних суттєво не вплине на режим роботи ПриватБанку. Зокрема, в обласному центрі, містах і районах, де є відділення ПриватБанку, цілодобово, незважаючи на свята, в будь-який день тижня можна скористатися банківськими послугами та продуктами в пунктах самообслуговування при відділеннях. Через банкомати і термінали є можливість отримати всі необхідні послуги: перекази, платежі, погашення кредитів, отримання готівки, замовлення залізничних квитків тощо.

Технології ПриватБанку допоможуть українському бізнесу стати “цифровим” – Олександр Дрелінг

Усі відділення ПриватБанку, що працюють на Рівненщині, надаватимуть послуги клієнтам у стандартному режимі після Травневих свят, починаючи з 3 по 5 травня, та з 10 по 12 травня. В першу суботу місяця 6 травня та у понеділок 8 травня працюватимуть лише ті відділення, що працюють за графіком у суботу за скороченим на годину графіком. 13 травня, у суботу, працюватимуть усі відділення області зі скороченням робочого часу на одну годину.

Інтернет-банк Привaт24 і мобільний додаток Privat24 працюють завжди цілодобово – без свят, вихідних і перерв. Тому в режимі 24/7/365 у зручному місці і в зручний для вас час можна оплатити будь-який рахунок, придбати квиток на транспорт, замовити таксі чи суші, поповнити депозит або телефон та здійснити чимало інших послуг.

Корпоративні клієнти ПривaтБанку, серед яких – державні підприємства і компанії, можуть розпоряджатися власними коштами на своїх поточних і депозитних рахунках у режимі 24/7 в будь-якій точці України та світу та через персональних банкірів і за допомогою «Привaт24 для бізнесу». Отримати доступ до рахунків можна й через мобільний додаток «Привaт24 для бізнесу». Також у режимі 24/7/365 працює чат “Допомога онлайн” і служба підтримки за телефоном 3700 ( для клієнтів малого і середнього бізнесу) та +380929000010 (для корпоративних VIP-клієнтів).

Щоб забезпечити всім клієнтам доступ до готівки в повному обсязі, у передсвяткові та святкові дні у ПриватБанку функціонуватиме посилений графік інкасації банкоматів.

Загалом на Рівненщині клієнти ПриватБанку можуть обслуговуватись у 56 відділеннях, 167 банкоматах та здійснювати операції у понад 345 терміналах самообслуговування. Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безкоштовно з номерів мобільних операторів).

 

, , переглядів: 1 236


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *