Приватбанк розробив віртуальні «Digital карту городянина» і «Digital Студентський квиток» на основі сервісу Приват24

23.03.2017

Приватбанк розробив віртуальні «Digital карту городянина» і «Digital Студентський квиток» на основі сервісу Приват24

На заході «Приват.Share» представники банку розповіли трохи більше про можливості майбутньої «Digital Карти городянина», а також відзначили, що аналогічні сервіси можна запускати не тільки для міст, а й для навчальних закладів (в тестовому режимі «Digital Студентський квиток» вже працює у «Львівській Політехніці»).

«Digital Карта городянина» це мобільний додаток, що використовує технології основного сервісу Приват24. На його головний екран винесена фотографія і ПІБ власника, QR або штрих-код для зчитування сканером, а також кнопки, за допомогою яких можна викликати різні послуги. В їх переліку може бути замовлення довідки в ЦНАП, записатись в електронну чергу поліклініки, подати скаргу і т.д. Повний список доступних послуг буде залежати від побажань користувачів і міської влади.
приват

ПриватБанк відкрив продаж квитків на рейси Ryanair

За допомогою такої картки користувач зможе легко долучатись до громадських ініціатив міста та оцінювати роботу комунальних закладів. До того ж в «Digital Карту городянина» збираються додати чат для спілкування з міським контакт-центром, що дозволить дізнатися відповіді на необхідні питання без дзвінка оператору і очікування на лінії, сповістити відповідні служби про аварійну ситуацію.

Представники “Приватбанку” зауважили, що наразі отримати таку картку миттєво можуть приблизно 3 мільйони користувачів послугами банку.

Аналогічні технології використовуються і в «Digital Студентському квитку», який в тестовому режимі працює у «Львівській Політехніці». Основне вікно програми містить фотографію, ПІБ і всі необхідні дані студента. З його допомогою можна дізнатися персональний розклад занять, отримати необхідні навчальні матеріали, в планах – додавання екзаменаційних тестів з предметів і опитувань за якістю навчання викладачами.

приват

Рівнянам: відтепер у Приват24 можна обрахувати свою майбутню пенсію та оформити субсидію. Як це працює

У ПриватБанку відзначили, що вже отримали початкове схвалення від Міністерства Освіти України і готові передати всі необхідні технології по досягненню необхідних домовленостей з ВУЗами і МО.

Про точні терміни впровадження проектів «Digital Карта городянина» і «Digital Студентський квиток» в Україні нічого сказано не було, однак навряд чи на їх реалізацію буде потрібно багато часу.

, , переглядів: 748Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *