ПриватБанк обслуговує половину українського агросектора

Щасливе
11.03.2019  11:50

     Кожне друге агропідприємство або фермерське господарство України користується послугами ПриватБанку. Як повідомив керівник напрямку обслуговування малого та середнього бізнесу ПриватБанку Сергій Клюєв, за підсумками 2018 року частка вітчизняних аграрних компаній, що обслуговує ПриватБанк, зросла з 44 до 56% (серед усіх агрокомпаній, які користуються послугами банків).

    «ПриватБанк стає основним банком для аграріїв, тому ми розвиваємо наші продукти та технології з урахуванням вимоги цього найважливішого для економіки сектора – за останній рік банк доповнив лінійку кредитних продуктів для аграріїв з гнучким графіком погашення кредитів на сільгосптехніку з компенсацією і знизив ставку за найбільш популярною програмою фінансової підтримки галузі «АгроКУБ» до 1,6% на місяць, – зазначив Сергій Клюєв. – Цього року ПриватБанк запускає для агросектора низку нових партнерських програм, які допоможуть заощадити в разі купівлі техніки, насіння, добрив, а також нові банківські сервіси для аграріїв».

    Як зазначають у ПриватБанку, сьогодні найбільш затребуваними в аграріїв залишаються програми компенсації за придбання вітчизняної техніки та обладнання, а також відшкодування витрат на закупівлю насіння та компенсація відсотків за кредитами для фермерів. У 2018 році українські фермери та агрокомпанії за допомогою ПриватБанку купили вітчизняної агротехніки на суму понад 1,5 млрд грн. У рамках п’яти державних програм компенсацій для аграріїв банк забезпечив виплату державних компенсацій на понад 400 млн грн.

Цього року в разі купівлі в кредит агротехніки в ПриватБанку діють програми державної компенсації від 25 до 40% вартості техніки або обладнання українського виробництва. Додатково для фермерів із виручкою до 20 млн грн на рік діють програми компенсації відсотків за кредитами (АгроКУБ, кредитні лінії, кредити на купівлю будь-якої техніки, у тому числі імпортного виробництва), за умовами яких позичальник платить ставку від 1% річних. Детальніше про програми компенсацій для агробізнесу можна дізнатися на agro.pb.ua

, , , переглядів: 1 134


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *