Рівне отримає допомогу від американського бізнесу

квиток на автобус
Щасливе
28.11.2023  15:45

Сьогодні секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян підписав Меморандум про співпрацю з Azstar Business Management Co. Це безпрецедентна подія, адже вперше такого рівня компанія, яка об’єднує провідний бізнес США, розпочинає співпрацю з громадами в Україні.

– Ми не випадково обрали Рівне, адже презентували в Америці фільм “Життя на межі”, режисером якого є український ветеран, родом з Рівного Павло Пелешок, – говорить Роман Калниболоцький, представник Azstar Business Management Co. – Сьогодні ми підписали Меморандум, а далі зберемо потреби, які є першочерговими для громади Рівного, підтримки військових і будемо всіляко допомагати закривати усі запити. Мова йде не тільки про фінансову допомогу, а і підтримку товарами, в яких є та буде потреба.

Наше місто має позитивний досвід співпраці з різноманітними міжнародними фондами. Всі проекти, які розпочинали було реалізовано повністю. Тому іноземні партнери готові допомагати саме територіальній громаді Рівного.

– Нам надзвичайно важливо знати та відчувати підтримку світу в цей складний час війни. Сьогодні – це відправна точка нашої співпраці з американським бізнесом, яка буде підтверджена конкретними справами та допомогою для громади, – говорить секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян. – Я розповів про ті потреби, які зараз мають наші ЗСУ, вимушені переселенці громади й вірю, що Azstar Business Management Co допоможе їх закрити. Адже зараз всі наші зусилля направлені на підтримку військових та тих людей, хто мусить через війну починати життя спочатку.

переглядів: 119


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *