Рівненський міський Палац дітей та молоді продовжує свою волонтерську діяльність

Щасливе
14.12.2022  16:00
Учасники «Волонтерського хабу» (здобувачі освіти, педагогічно-батьківська громада ПДМ, рівняни та внутрішньо переміщені особи) виготовили та передали ЗСУ більше 6000 тисяч квадратних метрів маскувальних сіток, більше 300 кікімор, сотні нашлемників, шкарпеток, мітенок, перев’язочних матеріалів. Адресно забезпечували продуктами харчування та ліками військових. Готові «кікімори» везуть на передову – зокрема, у Бахмут, Костянтинівку, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, дуже приємно, коли військові надсилають фото у їхніх маскувальних костюмах.
Крім того під час Всеукраїнського дня позашкілля, колектив Палацу ініціював акцію «Зігріймо Синів України» з метою збору коштів на адресне придбання бандерпечей для ЗСУ. Адміністрація, педпрацівники та техперсонал перерахували свій денний заробіток у фонд акції.
Шість близьких родичів та двоє наших працівників, котрі зараз знаходяться у лавах ЗСУ отримали грошову допомогу від Профспілкової організації ПДМ. Загальною сумою 13000грн.
За підсумками акції зібрано коштів:
Денний заробіток колективу ПДМ: 37234 грн.
Педагоги та учні Екологічного центру 7874 грн.
МЦТУМ 5300 грн.
Школа бізнесу 2045 грн. (благодійний ярмарок)
Скринька 12311грн.
Театральна лабораторія «ВідСутність» 4820грн.
Загальна сума 61710 грн.
В результаті акції, на суму 37080 грн. придбано та успішно передано на фронт 5 бандерпечей які зараз зігрівають наших воїнів.
Адресна допомога для працівників ПДМ, що знаходяться у лавах ЗСУ. 9393грн.
Доступний залишок коштів буде спрямований на подальшу підтримку наших захисників та придбання зимового одягу.
переглядів: 341
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *