Рівненський стоматолог Ярина Кайзер: “Успіх – це робити те, що любиш!”

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
28.03.2019  14:00

Рівненський стоматолог Ярина Кайзер: “Успіх – це робити те, що любиш!”

Ця красива, молода, амбітна дівчина попри свій юний вік змогла стати першокласним спеціалістом, до якого хочеться повертатися знову і знову. Кожного свого пацієнта вона приймає зі щирою посмішкою і впевнена, що тільки любов до того, чим ти займаєшся, може зробити тебе успішною людиною. Зубний гігієніст-естетист клініки “Професійна стоматологія” Ярина КАЙЗЕР спеціально для журналу “РІВНЯНИ” розповіла про вибір професії, пошуки натхнення та секрети успішності.

Пані Ярино, розкажіть, ви ще з дитинства мріяли стати стоматологом чи так склалися обставини?

Ще з дитинства моїм улюбленим заняттям була гра в лікаря і пацієнта. Вже тоді я уявляла себе в білому халаті. На це, здебільшого, вплинула моя старша сестра, яка в той час якраз навчалась в медичному вузі. А потім мені пощастило побувати на стоматологічному прийомі. Я сиділа там просто з відкритим ротом, і не тому, що так сказав лікар мені просто було страшенно цікаво споглядати процес лікування. Ця галузь медицини і стала моїм новим захопленням і вибором в майбутньому.

Стоматологія теж має чимало спеціальностей, яку обрали саме ви?

Уже під час навчання я звернула увагу, що прийом у дантиста не для всіх проходить легко. Причина одна – занадто пізнє звернення. Найкраще і найприємніше лікування – профілактика. Можна спокійно йти до стоматолога, знаючи, що серйозних проблем немає, а отже, боліти нічого не буде. Як це зробити? Ходити кожні півроку до зубного гігієніста. Саме цю спеціальність я для себе обрала.

Існує стереотип, що стоматологів варто боятися, бо лікування зубів – це завжди боляче. Підтвердіть чи спростуйте!

Не секрет, що стереотип болючих відчуттів, як невід’ємної складової лікувального процесу, поки що має місце. Це може бути пов’язано з минулим досвідом “безплатної радянської стоматології”, коли лікування було без анестезії, застарілою апаратурою і цементними пломбами. Стоматологія сьогодні – одна з найбільш прогресивних напрямків медицини. Сучасна комп’ютеризована апаратура, новітні препарати і матеріали перетворили її практично в подібність ювелірної справи. Швидка і точна діагностика, різні методи анестезії дозволяють лікарю зробити маніпуляцію швидко, точно і якісно, а головне – безболісно.

Щодо розвінчування стереотипів, то тут як з Парижем краще один раз побачити. Тому спробуйте – і ви переконаєтесь самі.

Ваша професія потребує постійного опанування нових знань. Ви часто відвідуєте навчання, курси. Розкажіть, чому це так важливо.

Щоб наші пацієнти змогли отримати найсучаснішу допомогу, найбільш передові технології і найякісніші препарати, необхідно про це все послухати, спробувати, деколи навіть випробувати на собі. А ще, це корисні знайомства, які можуть бути вигідними як для мене, так і для нашої клініки. Це забезпечує обмін досвідом, який ніколи не буває зайвим. Ну і, звичайно, це новий заряд енергії для подальшого руху вперед. У такі моменти здається, що можна покращити весь світ навколо, ну або, принаймні, роботу в своїй клініці.

Знаю, що часто Вам доводиться працювати без вихідних, де черпаєте натхнення та силу для того, щоб кожного клієнта зустрічати з посмішкою.

З цього приводу, в мене є декілька секретів успіху:

  • Правильний режим дня та здоровий сон;

  • Контрастний душ: перепад температури збільшує вміст кисню в крові, бадьорить все тіло та пробуджує уважність;

  • Спортзал: фізичні навантаження збільшують працездатність до 15 %;

  • Багато фруктів і овочів;

  • І найголовніше – я працюю в колі позитивних і оптимістичних людей, які надихають, заряджають енергією і дають сили.

Якими якостями, на вашу думку, повинна володіти успішна людина?

Насправді це точно не одна риса, а ціла низка, серед яких, на мою думку, ключовими є:

  • Відповідальність;

  • Працьовитість;

  • Далекоглядність (як вміння оцінювати перспективу);

  • Уміння ставити велику мету і йти до неї;

  • Порядність.

Поділіться, у чому особисто ваш секрет успіху?

– Секрет успіху в тому, що я займаюсь своєю улюбленою справою. Недарма кажуть: “Знайдіть роботу по душі – і вам не доведеться працювати жодного дня”. Необхідно мати велике терпіння, не зупинятися. А ще багато читати, відвідувати лекції, семінари, втілювати надбане на практиці. Постійний саморозвиток – основна запорука успіху!

Рівне

вулиця Відінська, 48

+38 (0362) 62-99-47

+38 (098) 887-70-00

, , , переглядів: 1 395


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *