Рівняни нарешті будуть із гарячою водою

Щасливе

Уже завтра, 1 грудня, компанія «Рівнетеплоенерго» почне подавати гарячу воду  споживачам Рівного. Відразу просять вибачення, якщо виникатимуть незручності. Адже процес налагодження може зайняти деякий час.

фото з facebook.com/rivnecouncil

ТОВ “Рівнетеплоенерго просить голів ОСББ і відповідальних працівників управлінських компаній підготувати  внутрішньобудинкові мережі до прийому гарячої води.
За повідомленням з офіційної сторінки Рівненської міськради у мережі Фейсбук.
Переглядів: 313

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *