Уже завтра, 1 грудня, компанія «Рівнетеплоенерго» почне подавати гарячу воду споживачам Рівного. Відразу просять вибачення, якщо виникатимуть незручності. Адже процес налагодження може зайняти деякий час.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2023/11/406597788_841150141352840_1459701311930677394_n.jpg)
фото з facebook.com/rivnecouncil
Уже завтра, 1 грудня, компанія «Рівнетеплоенерго» почне подавати гарячу воду споживачам Рівного. Відразу просять вибачення, якщо виникатимуть незручності. Адже процес налагодження може зайняти деякий час.
фото з facebook.com/rivnecouncil