Рівняни проведуть в останню путь Героя з позивним Адвокат

квиток на автобус
Щасливе
16.07.2023  09:13

І знову на центральному майдані Рівного звучатиме тужлива мелодія. І знову серце стискає біль за кращих синів нашої громади, які не шкодували себе заради миру та вільної країни. Таким був і Олександр Муравський, котрий повертається додому, на жаль, на щиті…

Олександр Муравський народився у Рівному. Закінчив загальноосвітню школу № 3, навчався у Національному університеті водного господарства на механічному факультеті, здобув фах інженера-механіка.

Свій трудовий шлях розпочав у Державній виконавчій службі, був керівником юридичної компанії, довгий час працював у дорожніх компаніях. Будував Північну об’їзну Рівного.

Олександр був активним учасником Революції Гідності, співзасновником та ідейним натхненником Автомайдану Рівне.

Надзвичайно скромний Олександр не хотів, аби усе, що він робив, стало відомо. Говорив, що усе це – нічого особливого, лише те, що може.

“Повномасштабне вторгнення застало мене в Одесі. Саша завіз дітей до батьків, а коли я приїхала, він вже був у військкоматі. Місць у теробороні вже не було, тож він чекав, поки його покличуть. Його місце знайшлося у десантній штурмовій бригаді. Після навчання відразу направили у район Мар’янки – там і служив до останнього,” – розповідає дружина Героя Оксана, адвокатка, яка тривалий час працює із військовими.

Олександр зустрів дружину-адвоката словами: “Ти зробила для перемоги усе, тепер моя черга”. Тож добровольцем пішов виконувати свій обов’язок – захищати рідних та всю країну від ворога.

Герой служив у легендарній «Миколаївській» 79 бригаді, яка героїчно боронить Донецький напрямок.

З перших днів на передовій, був двічі поранений, але завжди повертався у стрій.

Та понад усе Олександр любив своїх трьох діток – сина Володимира та донечок Інну та Ольгу.

“Саша був чудовим батьком. Весь свій вільний час присвячував діткам, їх розвитку. Саме діти були найбільшою його гордістю, їх успіх у навчанні, на танцях у Школі сучасної хореографії ПДМ Light Dance Company. Саша завжди був поряд, допомагав, спрямовував, був справжнім другом і прикладом для дітей. Саме для них робив усе можливе і неможливе,” – продовжує Оксана.

37-річний солдат Олександр Муравський загинув в районі населеного пункту Новомихайлівка, поблизу Мар’янки, Донецької області 22 червня 2023 року.

Прощання із Героєм відбудеться 16 липня, об 11.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі “Нове”…

, , , переглядів: 350


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *