Робота комунальних служб Рівного: що зробили за тиждень

квиток на автобус
Щасливе
11.12.2023  15:50

Традиційно, вранці у понеділок секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств міста.

Проаналізували виконані роботи минулого тижня, а також спланували прийдешній тиждень.

Трест зеленого господарства виконував зрізання старих аварійних дерев на вулицях Чорновола, Коновальця, Соборній. За минулий тиждень обрізання аварійних дерев відбувалося на вулицях Петра Могили, Фабричній, Соборній. Також проводилось видалення чагарників на вулиці Степана Бандери. Окрім того, проводилася посипка сипучими матеріалами на територіях, за які відповідає Трест. Запланована обрізка дерев на вулиці Свободи, видалення аварійних дерев планується на вулицях Данила Галицького, Стельмаха.

Рівнеелектроавтотранс проводить перевезення пасажирів у звичайному режимі. На постійній основі відбувається технічне обслуговування контактно-кабельної мережі.

Міське ШЕУ – працівники бригади продовжують очищати автошляхи та вулиці Рівного. Триває обробка доріг, мостів, спусків і підйомів спецзасобами. Для цього використовується чимало протиожеледної суміші, солі та піску. По місту активно працює грейдер.

Рівнеоблводоканал ліквідував 20 аварійних пошкоджень водопровідних мереж. А також понад 80 засмічень каналізаційних мереж.

Спецкомбінат ритуальна служба продовжує поховання, в тому числі і Почесні поховання Героїв. Тривають прибирання на кладовищах міста.

Міськсвітло Рівне – усунули 22 пошкодження. Замінено 6 світлофорів та 109 ламп. Також проводилося обрізання 20 дерев.

переглядів: 77


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *