Сам собі пан або як у центрі Рівного розростається незаконне будівництво

Щасливе
05.04.2018  22:53

У Рівному досить часто трапляються випадки, коли буквально за кілька днів у тому чи іншому районі може “вирости” незаконна будівля. Деякі з них вдається міській владі прибрати буквально за кілька днів, а з іншими доводиться судитися місяцями, а то і роками.

Одна з незаконних забудов, яка обурила рівнян нещодавно – це будівля у центрі Рівного, на вулиці Соборна. Її вже встигли охрестити “сіновалом” та вимагають її знесення.

Ми вже писали, що власник не йде на жодні поступки, виявляє неповагу та нерозуміння.

“Сіновал” потрібно знести: рівняни обурені незаконною будовою (+ФОТО)

Наші кореспонденти вирішили дізнатися, як ситуація із “сіновалом” розвивається нині. На місці видно, що тут на повну тривають будівельні роботи і нецільове використання власником земельної ділянки його абсолютно не цікавить.

Ми звернулися за коментарем до профільного заступника міського голови Рівного Віталія ГЕРМАНА за коментарем щодо цієї недоспоруди.

  • Це центр міста і тут відбувається самочинне будівництво. Кажуть, що вже оформили право власності. Ну як так може бути? Коли виконання будівельних робіт лише починається… із використанням інноваційних методів конспірації та без належного дозволу на виконання цих видів робіт. Потрібно це все прибрати у встановленому законодавством порядку, – говорить Віталій ГЕРМАН. – Будемо притягувати власника до адміністративної відповідальності, вручати припис про усунення порушень містобудівного законодавства та подавати до суду про знесення.

 

, , , , переглядів: 2 025
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *