Секційний паркан – найкращий вибір для відокремлення території

квиток на автобус
Щасливе
10.12.2023  10:06

Для охорони території та визначення її меж часто встановлюються секційні паркани. Перш ніж придбати подібну конструкцію, слід визначити її основні складові.

Конструктивні особливості огорож із секцій

Стандартний паркан складається із:

  • Сітки: виготовлена з міцних дротів, з’єднаних методом зварювання. Секційна сітка має плетіння у формі прямокутника або квадрата. Дроти виготовляються зі сталі з оцинковкою або з оцинковкою і полімерним фарбуванням. Сітки, які не покриваються спеціальною речовиною, схильні до корозії і підходять для тимчасового використання.
  • Стовпів: висота їх від 1 до 3 метрів. Виготовляються із профільної труби у формі квадрата або прямокутника. Покриваються тими ж речовинами, що і сітка.
  • Кріпильних елементів: паркан секційний несе на собі хомути та гвинтові болти з зажимами.
  • Заглушки: необхідні для захисту внутрішньої поверхні труби стовпів від вологи і сміття.

На сучасному ринку користувач може спостерігати безліч варіантів секційних огорож. Їх можна замовити онлайн і отримати вже через кілька днів. Секційна металева огорожа легко встановлюється на ділянці без великих витрат часу і зусиль. В комплекті для монтажу присутні всі необхідні елементи. Навіть ті, хто раніше не займався подібною роботою, здатен легко впоратися з встановленням паркану.

Чому варто придбати секційний паркан?

Секційні металеві огорожі мають велику кількість переваг перед кам’яними чи дерев’яними:

  • привабливий зовнішній вигляд: великий вибір кольорів за таблицею RAL;
  • повна комплектація: всі виробники надають клієнтам все необхідне для встановлення, тож немає необхідності щось докуповувати для монтажу;
  • швидка установка: не потрібні спеціальні навички;
  • гарантований термін служби: до 10 років;
  • безпека: відсутність гострих кутів і виступів;
  • додаткові аксесуари: стовпи збільшеної висоти, підставки для стовпів, наконечники для кріплення колючого дроту.

Секційний паркан з звареної сітки – ідеальне рішення для тих, хто шукає швидку, надійну та привабливу огорожу. Його встановлюють біля приватних будинків, а також навколо підприємств чи шкіл. Великий вибір варіантів дозволяє підібрати оптимальний варіант за бюджетом і якістю.

Секційний паркан із сітки – популярний варіант, який можна знайти у великих будівельних магазинах. Виробники пропонують широкий вибір металевих парканів, виготовлених із якісних матеріалів за розумними цінами.

На правах реклами

переглядів: 34


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *