Секретна підготовка до прем’єри вистави “Скрудж” у Рівному

квиток на автобус
Щасливе
01.12.2023  09:08

 

Напередодні Різдва ви можете сім’єю завітати на показ вистави “Скрудж”.

У створенні вистав брали участь два режисера, один з яких приїздив із Польщі. Вони зробили великий обсяг роботи, залучивши при цьому весь творчий склад театру до створення прем’єри, а ще була залучена велика кількість дітей.
Директор театру Володимир Петрів зазначив, що робота з дітьми є досить тяжкою, під час репетицій виникало багато нюансів і виявлялося багато особливостей, але в них вже був досвід роботи з малечею, з вистави “Поліанна”. Додав також, що це була важка праця, яка тривала майже рік.


Володимир Юліанович разом з Генріхом Адамахом за ідею взяли ставлення людей до грошей та те як один шанс може змінити всі погляди людини. Вони максимально осучаснили виставу, але змогли залишити важливу суть повісті та додати свої авторські штрихи.
Зі слів Генріха було зрозуміло, що йому дуже подобається творчий процес у нашому театрі і він з задоволенням додає щось до вистави.

Режисер говорить, що директор театру дуже допомагає впоратися з мовним бар’єром так, що б між ним і акторами було розуміння суті. Та з дітьми мовний бар’єр йому не заважає, зауважує Генріх «ми з ними ідеально розуміємо один одного без жодного перекладача». Наголошує, що робота з дітьми не проста, але в цій виставі він робить великий акцент на них. Дитячі образи взято з декількох творів Дікенса. Також обидва режисери виділили цитату яка допомагає їм у роботі: “Режисер шукає підтекст і ставить його на сцені”.


Андрій Куделя-головний актор, від себе додає, що вистава дуже легка на сприйняття та зазначає, що для нього вона в жанрах феєрії та фентезі.
Племінник Скруджа, актор другорядної ролі- Дмитро Пшечук розповідає, що прем’єра має затягнути, вкрасти увагу глядачів з перших секунд та бути захоплюючою для дітей та дорослих.
У виставі було зроблено акценти на людських цінностях та шанс яким можна все змінити на краще. Тому якщо ви хочете відчути різдвяну атмосферу та насолодитися зимовим настроєм, то вам точно сподобається ця вистава, яку ви можете подивитися вже 6 грудня та впродовж всього місяця.


Вікторія Огородницька
Софія Садова

переглядів: 128


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *