Срібне весілля: головний лікар Рівненського діагностичного центру показав світлини з дня одруження

Провидиця
Щасливе
09.10.2019  10:00

8 жовтня головний лікар Рівненського обласного клінічно-лікуального-діагностичного центру ім.В.Поліщука Роман Шустик з дружиною Аллою відзначили річницю з дня одруження –  срібне весілля.

 

Цього дня на своїй сторінці у фейсбук Роман Петрович поділився ліричними думками про цей день та навіть показав світлину з цього дня 25 років тому.

25 років. 25 років я щодня дякую Господові за те, що подарував мені найбільше щастя – мою другу половинку, дружину Alla Shustyk. Сьогодні річниця нашого одруження – Срібне весілля. 25 років – час, який промайнув як мить. Ми прожили їх разом. У горі і в радості, як і обіцяли, коли ставали на весільний рушник.
Разом ми пережили багато радощів, боролись труднощами, отримали від Господа наш найбільший скарб – двох чарівних донечок. Ми разом піклуємося про них, допомагаємо, іноді наставляємо, іноді й самі вчимося у дітей. Прагнемо бути прикладом, щоб і наші донечки були прикладом для своїй діток. Адже родина – це найголовніше! Підтримка рідних – найважливіша. Справжню родину не розділяють ні час, ні відстань. Ми завжди разом! Ми завжди допомагаємо одне одному.

Моя дружина, моя друга половинка, надійна опора, постійна підтримка у всіх починаннях. Мою вдячність не описати словами. Дякую за те, що завжди поруч. Дасть Бог разом відзначимо і золоте, і платинове весілля!

Дякую і робимо добро разом!

переглядів: 860Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *