Сто тисяч ефіопів молилися за Україну

Регіонтехсервіс
Щасливе
08.12.2022  09:13

Сто тисяч ефіопів молилися за Україну

 

В останній день крусейда міжнародної місії «Христос є відповідь» сто тисяч людей Бог привів слухати слово Боже. Після проповіді, молитви за зцілення та звільнення я закликав всіх присутніх помолитись і молитись за Україну, (навіть звершив молитву українською мовою, а після мене служитель з Ефіопії на амхарській мові молився за Україну, бо перекладач не розуміє українську). Присутні піднесли свій голос до Бога. Божа сила потужно діяла в цей день, люди отримували зцілення від хвороб, звільнення від злих духів, покаяння, серця запалювались Святим Духом. Я впевнений, що кожна молитва праведника має вплив навіть на великій відстані, бо Бог реальний, Він відповідає на прохання народу Свого. Багато ефіопів щиро моляться за нашу країну.

На пасторській конференції, а також в особистих розмовах я розповідав про те, що відбувається в Україні, як ведуть себе «асвабадітєлі», що відбувається в окупованих містах та селах та ін. Розповідав про те, як Бог мене звільнив з полону в 2015 році. Я хотів, щоб вони зрозуміли ситуацію, трохи відчули ту біль, яку переживають українці. Хоча вони і так розуміють, тому що в їхній країні теж війна йде, в якій вже 500 тисяч людей загинуло.

Пастори мені казали, що будуть постійно молитися за нашу країну. Їх вразило те, що ми з України приїхали в Ефіопію послужити їхньому народові, коли у нас війна. Тому їхні серця нахилені до нас.

Декотрі мене не розуміють, чому я поїхав в Ефіопію, коли в Україні стільки нужденних. Але справа в тому, що в Україні ми активно служимо, ми налагодили працю, місіонери місії «Христос є відповідь» гарно працюють в різних областях, допомагають біженцям, вдовам, дітям та ін. Не судіть про нашу працю по публікаціях в соціальних мережах, тому що я далеко не все виставляю з того, що робить наша місія, немає часу на все.

Ми належимо Богові, і Бог посилає служити туди, куди захоче. І Господь посилає мене в інші країни проповідувати, допомагати. А я закликаю їх молитись за Україну. Мені Бог сказав, що Він вклав в мої уста слова, які приносять зцілення та звільнення, і це не тільки для мого народу. Тому я роблю те, що Бог велить, йду туди, куди Бог посилає. Але Україна була і є Батьківщиною, тому ми допомагаємо і своєму народові.

 

переглядів: 114
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *