ТОП-5 вакансій від Рівненської обласної служби зайнятості

квиток на автобус
Щасливе
25.11.2023  14:00

Серед актуальних вакансій, що є у базі даних Рівненської обласної служби зайнятості, наразі найбільш затребуваними є:

–      продавці продовольчих товарів,

–      машиністи котельні,

–      водії автотранспортних засобів,

–      кухарі,

–      швачки.

Найбільше роботодавці Рівненщини на сьогодні потребують працівників сфери торгівлі та послуг, робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, кваліфікованих робітників з інструментом. Про це повідомила в.о. директора Рівненського обласного центру зайнятості Надія Плютинська.

З початку 2023 року 3,7 тис. роботодавців поінформували центри зайнятості області про наявність 12,7 тис. вакансій, з них 71,9% вакансій укомплектовано обласною службою зайнятості. Станом на 20 листопада 2023 року у базі вакансій Рівненського обласного центру зайнятості 1,7 тис. пропозицій роботи. У середньому на 1 вакансію претендували 2 безробітних.

З пропозиціями працевлаштування можна ознайомитися за посиланням https://rov.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy?regionID=101015600000000 на сайті Рівненського обласного центру зайнятості у рубриці «Шукаю роботу».

Звертаємо увагу на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення. Офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців.

переглядів: 191


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *