Групи проводяться безкоштовно. На заняттях можна отримати професійну психологічну підтримку і допомогу, навчитися технікам саморегуляції, релаксації та емоційного розвантаження.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/02/424582206_890246243109896_3690950816850690960_n.jpg)
фото з facebook.com/rivnecouncil
В ролі тренерів будуть психологи: Тетяна Луцюк — психологиня лінії психологічної підтримки для військових та їхніх близьких всеукраїнського кол-центру #ВАРТОЖИТИ, членкиня Complex Trauma Institute UK та Максим Чубик — ветеран, психолог лінії психологічної підтримки військових та їхніх близьких всеукраїнського кол-центру #ВАРТОЖИТИ.
Наступна зустріч запланована на середу 14.02.2024 з 14:40-18:00 за адресою м. Рівне, вул. Словацького 3а.
Для реєстрації потрібно перейти за посиланням або зателефонувати за номером:
063-863-98-00
097-999-03-45
За повідомленням з Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради