У Рівному накопичують медикаменти на випадок різних сценаріїв

Щасливе
29.03.2022  16:19

У складний час велика частина підтримки від світу приходить на місця у вигляді гуманітарної допомоги. Не виняток і медична галузь.

“У гуманітарній допомозі отримуємо практично все: і витратні матеріали (і для перев’язки, і памперси, і пелюшки, халати хірургічні, що дуже потрібно), медикаменти (не так багато, як хотілося б, але є), обладнання — десь нове, десь бувше у використанні. Гуманітарна допомога надходить практично з усього світу, – розповів начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів. – Європа більше, Польща дуже допомагає, бо у нас в закладах є особисті зв’язки, але є дуже багато і з інших країн. Зараз тривають перемовини зі швейцарським благодійним фондом Medair, які готові підтримати наші заклади.”

Так, наприклад, з Любліна гуманітарна допомога розділена між трьома закладами охорони здоров’я і активно використовується. Із Забже — ЦМЛ отримала 2 апарати ШВЛ, 2 міська лікарня — три ліжка. Також очікується автомобіль швидкої із Забже.

Велика кількість допомоги надходить безпосередньо у заклади.

“Підготуватися до усього неможливо. Так, є запас, але якщо більша частина пацієнтів з однією типовою травмою, то все, що зібране, витратиться за кілька днів. Так само, є матеріали з обмеженим терміном придатності, тому купити багато, а воно не знадобиться і термін вийде… Тож ми накопичуємо усього і по трохи, аби охопити максимально. Зважаємо на терміни придатності, якщо не знадобиться, дай Бог, то використаємо у мирний час,” – зазначив Віктор Іськів.

 

 

За інформацією Рівненської міської ради

, , , , переглядів: 552


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *