У Рівному презентували збірку, аналогів якої немає в світі

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
15.08.2022  16:25

У Рівному презентували збірку, аналогів якої немає в світі

Вісімнадцять юних авторів із різних міст України написали власні історії про війну та перемогу. Діти, які вимушено залишили власні домівки в Авдіївці, Попасній, Маріуполі, Бучі, Чернігові, Херсоні й інших містах і селах України, знайшли сьогодні прихисток на Рівненщині.
“Я знайомилася з дітьми, з переселенцями та запропонувала, щоб вони приходили на майстер класи, зустрічі. Коли з ними працювала, ми творили великодній кошик з глини. Я зрозуміла, що вони надзвичайно талановиті та запропонувала їм написати історії, – розповіла рівненська майстриня, голова ГО «Центр креативу» Олена Медведєва.
«Переселені сонечка» – це віра українських діток у мирне майбутнє, історії, де правда перемагає кривду, дружба не залишає місця неприязні та утверджується істинне добро.
Збірка «Переселені сонечка» є унікальною, бо подібних аналогів немає ні в Україні, ні в світі. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну керівники місцевих громадських організацій Олена Медведєва «Центр креативу» та Оксана Грицюта «Носителі миру» об’єдналися та почали у волонтерському центрі надавати психологічну допомогу не лише дітям, а й дорослим, які тікали від війни.
Загальний наклад видання становить 6000 примірників. Цю книгу діти-автори присвятили кожному воїну ЗСУ. І вже тисяча примірників «Переселених сонечок» передана нашим захисникам на фронт. Іще три тисячі примірників книжки – цьогорічним першокласникам рівненських шкіл, а також усім територіальним громадам Рівненщини, обласним, міськім та шкільним бібліотекам.
На презентації видання «Переселені сонечка» відбувся благодійний продаж книг та «чарівних паличок» дитячої роботи. Юні автори зібрали 4190.00 грн та передали їх за призначенням – на потреби наших військових.
переглядів: 115
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *