На засіданні ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування складу Молодіжної ради при Рівненській міській раді, призначено дату, час та місце проведення установчих зборів.
Кандидатів запрошують до участі: 22 травня 2024 року о 18:30
Майстерня Міста, вулиця Казимира ЛЮБОМИРСЬКОГО, 6.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/05/439953013_390697620635837_4467867171832260857_n-720x580.jpg)
За результатами роботи ініціативної групи, до установчих зборів допущено 40 кандидатів, які подали необхідні документи та виявили бажання увійти до складу Молодіжної ради при Рівненській міській раді.