У Рівному управлінців вчили проектному менеджменту

Щасливе
04.11.2023  10:02
З 31 жовтня по 2 листопада у Рівному відбувся тренінг «Підготовка та управління проектами» для авторів проєктних ідей, які вже мають базовий досвід у проєктному менеджменті.
Понад 30 учасників з неурядових організацій, місцевої влади та локального бізнесу під менторством досвідчених експертів з регіонального розвитку та проєктного менеджменту навчаються перетворювати якісні та реалістичні ідеї у життєздатні проєкти, базовані на підходах інклюзивного розвитку громад. Значна увага тренерів була приділена роз’ясненню політики адміністрування публічних коштів країн Європейського Союзу.
В ході роботи учасники об’єдналися у групи та спробували пропрацювати технічні завдання для подання ідей проекту регіонального розвитку до Плану заходів з реалізації у 2024-2027 рр. Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року. Тематики для групової роботи були обрані наступні:
-надання адміністративних послуг;
-рослинництво та сільське господарство;
-медицина та охорона здоров’я;
 розвиток креативної індустрії;
-ІТ сфера.
Учасники навчання самі визначали тематики проєктів для групової роботи і не обов’язково вона перегукувалася із сферою їх діяльності. Креативні ідеї, палкі дискусії, багато прикладів із практики, провокативні питання тренерів – це все гарантує надзвичайну динаміку тренінгу.
Про важливість проведення подібних навчальних заходів свідчить підтримка з боку обласних партнерів. З вітальним словом до учасників звернувся директор Департаменту економіки і торгівлі Рівненської ОВА Костянтин Мокляк.
Висока зацікавленість учасників тренінгу та фаховий рівень тренерів обіцяє добрі результати, тож бажаємо успіхів у залученні ресурсів на реалізацію гідних проєктів від команд!
переглядів: 184


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *