У Рівному відбувся Кубок з бейсболу в пам’ять полеглого захисника

Щасливе
28.03.2024  08:00

25-26 березня у спортивному залі ліцею №26 міста Рівне зібралися молоді спортсмени 2013 року народження та молодше для участі у змаганнях з бейсболу. Ці змагання мали особливий сенс – вони були приурочені до пам’яті Героя України Назара Небожинського.

Шість команд із двох регіонів змагалися за почесний Кубок Рівненської міської територіальної громади, приводячи у дію не лише свої спортивні вміння, але й дух командного духу.

Для багатьох молодих учасників ці змагання стали першими кроками на спортивному полі, відкриваючи нові горизонти можливостей. Тим часом для інших вони стали важливим етапом у підготовці до майбутніх турнірів, включаючи фінал чемпіонату України.

Благодійний теніс для підтримки ЗСУ: Рівненська лікарня організовує турнір

У результаті змагань команда “Патріоти” з міста Кропивницький виборола перше місце, випередивши “Тигрів” з того ж міста, які посіли друге місце. Бронзову нагороду отримала рівненська команда “Західний Вогонь”, а четверте місце зайняла “РОК ДЮСШ «Колос».

Ліцей №8 міста Рівне та “Збірна команда м. Рівне” піднялись на п’ятій та шостій сходинках відповідно.

Під час нагородження переможців батько Героя Назара Небожинського, Володимир, разом із начальником управління у справах молоді та спорту Олександром Гребенюком, вручили дипломи восьми командам та грамоти гравцям, а також подарунки в якості визнання їхніх зусиль і таланту.