У Рівному відкрили виставку військового ЗСУ

Щасливе
18.11.2023  16:06

 

“Виставка “Рідні барви 4.5.0” відкриває перед нами унікальний світ художника Артура Новікова, що народився у Краматорську – місті, яке відчуває всю біль війни через його талановитий пензель. Карти Артура вражають різноманіттям емоцій та відображають драму втрат та красу життя у цей важкий час.

Виставка не лише розповідає про художній талант, але і віддзеркалює долю рідного міста та його жителів під час війни. Кожна картина – це своєрідна симфонія міста, де кольори синього та жовтого виражають неймовірну красу.

Артур, закінчивши художнє училище ще в юному віці, знаходить натхнення в своєму місті та землі, де народився. Виставка також стає свідченням великого духу волонтерів, які підтримують наших воїнів.

Юлія Савуляк, менеджер галереї Євро-Арт, коментує: «Мистецтво – це спосіб нагадати про свою ідентичність та стимул продовжувати боротьбу. Ця виставка дозволяє подивитися на воїна як на людину, що пережила війну, та відзначити зміни в його творчості після 2022 року».

Разом з Артуром ми переживаємо його шлях від художнього училища до викладача та відкриваємо його любов до дитячої творчості. Виставка стає не лише художнім подією, але і символом міцності та краси в найважчі часи.

Подяка волонтерам виявляється унікальними прапорами з підписами воїнів ЗСУ та малюнками козаків. Дякуємо Артуру за те, що він ділиться своїм талантом та розповідає історію свого міста через кольори та форми. Його творчість та відданість своїй землі – це справжній дар у часи випробувань.”

Персональну виставку Артура Новікова ви можете переглянути в галереї єврейського живопису «Євро-Арт» яка знаходиться за адресою. м. Рівне, Вул, проспект Миру, 4. Виставка буде тривати до 10 грудня 2023 року.

Віталій Домрачев

переглядів: 205


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *