Сьогодні, 14 грудня, у Рівному вшанували неймовірно сміливих людей та відзначили їх подвиги у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС).
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2023/12/410894006_850681807066340_2711346172082445404_n.jpg)
Рятувальники, військові, інженери і медичні працівники робили усе можливе й неможливе, ризикували власним здоров’ям та життям, щоб захистити інших.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2023/12/410916624_850681933732994_7224893030860337073_n.jpg)
«Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – справжні герої, які своєю сміливістю та відданістю врятували світ. Щира подяка ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС! Вічна шана жертвам цієї жахливої трагедії»,- зазначив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.
За повідомленням з офіційної сторінки Рівненської міської ради у мережі Фейсбук.