Укрпошта опублікувала нові тарифи на доставку товарів

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
11.05.2017  11:45

Укрпошта опублікувала нові тарифи на доставку товарів

Компанія “Укрпошта” з травня запустила нову послугу бюджетної доставки “Укрпошта Стандарт”. Про це йдеться у повідомленні компанії. Як наголошується, тариф “Укрпошти Стандарт” на 20% дешевший від Укрпошти Експрес, доплата за доставку в село є більш низькою, строки доставки складають від 3 до 6 днів, а тарифи на доставку відправлень до 30 кг є найдоступнішими.

 

“Укрпошта” змінила свій логотип та впровадила нові послуги

“Таким чином, “Укрпошта” пропонуватиме клієнтам як послугу експрес-доставки протягом 24 чи 48 годин, що продовжує залишатись на 30-40% дешевшою, ніж у інших операторів, так і послугу стандартної доставки, коли клієнти зможуть отримати свої відправлення у межах 3-6 днів за найбільш привабливим економічним тарифом”, – йдеться у повідомленні.

“Є люди, які готові платити більше за доставку на наступний день чи товари, що потребують негайної доставки. А є клієнти, для яких саме економічний тариф є більш важливим, оскільки з’являється можливість продавати або купувати товар через канали e-commerce. Ми можемо запропонувати нашим клієнтам цей вибір: швидка чи економічна доставка”, – зазначив в.о. гендиректора “Укрпошти” Ігор Смілянський.

“Укрпошта” дозволить користуватись своїми послугами онлайн

“Тобто замовити і отримати поштою товар за 30-50 гривень неможливо, в результаті він обійдеться в два рази дорожче. Ми ж, на відміну від інших компаній, пропонуємо як прискорену, так і середньострокову бюджетну доставку, та даємо клієнту можливість самому визначитись з пріоритетністю”, – додав Смілянський.

, , переглядів: 2 333
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *