В Острозі відкрили службу допомоги постраждалим від домашнього насильства

Щасливе
13.03.2024  11:00

Острозька громада на Рівненщині вражає своєю ініціативністю та готовністю допомогти тим, хто опинився в скрутній ситуації. Нещодавно в місті була відкрита служба підтримки для жертв домашнього насильства, яка стала 31-ою в області.

Ця нова установа – створена з метою надання психологічної, правової та соціальної допомоги тим, хто потрапив у складну життєву ситуацію через насильство в родині. Спеціалісти служби здатні надати підтримку в будь-який час, коли це найбільше потрібно, надаючи короткострокове або цілодобове проживання у безпечному місці – кризовій кімнаті.

Тут можна отримати психологічну, первинну правову допомогу, а також соціальні послуги для постраждалих від насильства”, – розповіла заступниця голови Рівненської обласної державної адміністрації Людмила Шатковська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За скільки тепер продають Рівненський радіозавод

За останній час звернень щодо домашнього насильства значно збільшилось. Проте завдяки роботі служби підтримки та відкритості місцевої громади, постраждалим людям надається можливість отримати не лише допомогу, а й надію на краще майбутнє. – йдеться у повідомленні.

Щоб скористатися послугами служби, достатньо звернутися за адресою: м. Острог, вул. Старостинська, 1.

переглядів: 70


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *