В “Острозькій академії” встановили стипендію імені загиблого Героя

Щасливе
01.04.2024  08:00

Національний університет “Острозька академія” оголошує про запуск конкурсного відбору на отримання стипендії, присвяченої пам’яті видатного патріота та захисника України Олександра Муравського. Ця стипендія є ініціативою його дружини, випускниці та активної учасниці подій Національного університету “Острозька академія” Оксани Муравської.

Студенти четвертого курсу спеціальності “Право” мають можливість брати участь у цьому конкурсі. Ця стипендія надається з метою підтримки здобувачів магістерської освіти з правознавства та визнається за високі досягнення в навчанні та громадській діяльності.

Кандидати на отримання стипендії повинні відповідати певним критеріям, серед яких – мати пільги учасників бойових дій, мати зареєстрований статус внутрішньо переміщеної особи, або мати високі досягнення в навчанні та громадській діяльності.

Основними документами для участі є анкета-заявка та мотиваційний лист, де кандидати можуть описати свою роль у майбутній розбудові України. Заявки приймаються до 19 квітня цього року.

Поліцейські Рівненщини показали свого Григоровича

Ця стипендія, призначена на покриття повної вартості навчання на магістерській програмі, надається один раз на рік.

Олександр Муравський, відомий як активний учасник Революції Гідності та співзасновник Автомайдану Рівне, віддав своє життя захищаючи Батьківщину. Ця стипендія стала не лише визнанням його подвигу, але й можливістю для молодих правників продовжити його справу в будівництві правової держави.

 

 

, , , переглядів: 166


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *