Віталій Герман привітав архітекторів Рівного з професійним святом

Щасливе
01.07.2019  08:11

Віталій Герман привітав архітекторів Рівного з професійним святом

Сьогодні відзначають День архітектури України – це професійне свято тих, хто змінює обличчя країни завдяки своїм творчим рішенням та натхненним підходам до праці. Щиро вітаємо всіх, хто є представниками цієї відповідальної професії зі святом. Особливі вітання надсилаємо рівненським аріхтекторам.

Заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН з нагоди професійного свята надсилає архітекторам таку вітальну адресу:

Шановні архітектори Рівного!

Новий час, нові умови роботи потребують від Вашої професії пошуку нових образів, нових наукових підходів у творчості і роботі.

Від імені Рівненської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто вітаю Вас з професійним святом – Днем архітектури України!

Саме Ви розробляєте документацію, визначаєте територію, розміщуєте будівництво житлово-цивільних, виробничих та інших об’єктів, формуючи містобудівні ансамблі і ландшафтні комплекси, зони відпочинку та оздоровлення населення, зберігаючи при цьому пам’ятки архітектури і історії, в такий спосіб аби наше місто мало своє неповторне обличчя і було комфортним для життя.

Бажаємо зважати на інтереси громади, забезпечувати містобудівну діяльність на високому рівні, пишатися своїми досягненнями, прикрашати місто справами своїх рук.

Здоров’я Вам, наснаги, добробуту, впевненості у майбутньому, активної та плідної творчості, довголіття.

 

Заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН.

, , , переглядів: 582
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *