Виробники Рівного можуть отримати безкоштовні площі у «Happy.Mall»

квиток на автобус
Щасливе
25.11.2023  12:00
Для стимулювання розвитку місцевого виробництва, популяризації локальних торгових марок, в рамках виконання заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва у місті функціонує громадський майданчик #ПідтримуйРівненське, який розміщений в приміщенні торгівельного-розважального центру «Happy.Mall». В рамках відповідного простору місцеві товаровиробники мають можливість ознайомити мешканців і гостей міста з власною продукцією та розширити свої ринки збуту.
Виставкові площі надаються місцевим виробникам на конкурсній основі з подальшим відшкодуванням з місцевого бюджету витрат, понесених ними за оренду виставкової площі.
Долучитися до простору можуть виробники, що здійснюють господарську діяльність на території Рівненської міської територіальної громади та сплачують податки до її бюджету, не мають заборгованості з виплати податків і зборів перед бюджетами усіх рівнів та мають сформовану маркетингову стратегію.
Запрошуємо усіх зацікавлених місцевих виробників прийняти участь у конкурсному відборі та надати до 28 листопада 2023 року Департаменту економічного розвитку пакет документів передбачений Порядком (https://rivnerada.gov.ua/public-services/view-document/46725).
Для отримання детальної інформації звертайтесь за тел. 62 02 31
переглядів: 174


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *