Як співак та музикант SHUMEI зарядив зал своєю неймовірною енергетикою 

Провидиця
Щасливе
06.12.2022  11:03

 

У понеділок, 5 грудня у міському палаці культури «Текстильник» виступив з концертом молодий співак Олег Шумей, більш відомий як SHUMEI, де виконав не тільки знані хіти, а й презентував нові.

SHUMEI завоював велику прихильність серед молоді, його кавери та треки набувають все більшої популярності.

За час музичної кар’єри співак випустив безліч треків, одним з яких є спільна робота з Ivan Navi «Ой на Горі» яка швидко стала відомою. Також музикант виконав такі хіти як : “Там біля тополі” , “Мальви ” , “Родимка” а також свою авторську пісню “Пробач ” та багато інших .

Виконавець грає на фортепіано, гітарі та різних духових інструментах.

Живий звук, незабутня атмосфера, неповторні емоції, – це все те, що глядачі отримали під час виступу музиканта.

«Концерт був надзвичайний та незрівнянний, чудова музика і тексти. Це місце, де душа може трохи відпочити», – додала поціновувачка музики виконавця Єлизавета.

Не зважаючи на не легкий час в умовах війни, під час блекауту, українська музика продовжує жити та підтримувати віру людей в незламність та непереможність. Музикант стояв з усмішкою на сцені , піднімаючи український дух у кожному.

Автор зазначив: «мене колись запитали, чи важко мені співати такі пісні як «Тривога»? – я відповів: співати ні, писати так».

Під час виступу SHUMEI наголосив, що вдячний за можливість виступати на цій сцені, ділитися своєю музикою, також подякував рівнянам за тепло та неймовірну енергетику.

Перед виступом виконавця волонтери пропонували всім бажаючим купити прапорець і тим самим задонатити кошти для військових.

Після концерту волонтерка разом з організатором оголосили, що змогли зібрати на два старлінки для наших воїнів.

Як зазначив організатор: «на всіх наших концертах ми дякуємо нашим ЗСУ за те, що вони стоять на рубежах і дають нам можливість співати українських пісень»

В кінці виступу музикант підписав прапор України, який викупили дві дівчини за 7000 тис гривень , кошти також підуть на закупівлю старлінків для наших воїнів.

 

 

ПРИСТУПЛЮК ОЛЬГА

ШИМКУТЕ КАРІНА

переглядів: 780Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *