Як у Рівному безкоштовно зробити гастроскопію?

квиток на автобус
Щасливе
20.09.2023  10:11

Езофагогастродуоденоскопія (або гастроскопія) – це обстеження стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки за допомогою спеціального приладу – ендоскопа.

Гастроскопія дозволяє оглянути внутрішні стінки цих органів, ввести ліки та взяти біоматеріал для дослідження. Дослідження входить до переліку пріоритетних у Програмі медичних гарантій і є безоплатним для пацієнтів у віці понад 50 років.

Якщо пацієнтові ще не виповнилося 50 років, але лікар вважає необхідним проведення такого дослідження, він видає направлення – і гастроскопія також буде безоплатною. Необхідно лише записатися в медзаклад, який надає амбулаторні послуги за договором із НСЗУ Національна служба здоров’я України та має відповідне обладнання.

Якщо потреба в гастроскопії виникла під час стаціонарного лікування, то окремо її оплачувати не потрібно, оскільки вартість процедури також покриває НСЗУ.

Договір на пакет «Езофагогастродуоденоскопія» мають 677 закладів, в яких послугу можна отримати безоплатно, і 41 із них – приватні. Повний перелік доступний за посиланням (https://bit.ly/3xMDWiw).

 

Про це повідомляє МОЗ України

, переглядів: 283


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *