Якою друзі назавжди запам’ятають рівнянку Ольгу Гурську

Щасливе
02.08.2018  09:00

Якою друзі назавжди запам’ятають рівнянку Ольгу Гурську

Цими вихідними Рівне сколихнула трагічна звістка. Пішла з життя відома рівнянка Ольга Гурська. 
Ольга Гурська була відомим візажистом та керівником авторської студії “Студія Макіяжу” у м. Рівному. Ольга була відома не лише у нашому місті, а й за його межами.

Неодноразово проявляла себе на різних конкурсах. Завдяки своїй улюбленій справі Ольга стала викладачем та ділилася знаннями зі своїми учнями. Готувала дівчат для  участі у різних конкурсах.
У 2013 році була членом журі відкритого конкурсу “Квітка Лотоса”.
Ольга Гурська одна з перших, хто у нашому місті займався професійно макіяжем.


“Причина смерті – інсульт, їй стало погано, вона впала, викликали швидку, швидка приїхала не відразу…”- зі слів близьких Ольги.
Друзі згадують подругу теплими, щирими словами.
“Ольга була людиною , яка дуже близька мені по духу, як моя рідна душа, тому і біль від втрати дуже сильний. Ми рідко бачилися, і не часто зізвонювалися, але я завжди пам’ятала про неї і коли ми зустрічалися це завжди було дуже душевно, радісно, творчо … В нас була творча група в яку входив стиліст-перукар Алекс Матирний, фотограф Саша Майструк, фотограф і фотомодель Марина Свіст. Ми надихали один одного і Олюнічка нас об’єднала усіх. Вона була дуже чуйна до чужої біди, але завжди приховувала власний біль і переживання. І ми якраз мали зустрітися всі разом, вона щось хотіла дуже розповісти Алєксу… але не встигли. Болить…”- розповідає подруга Людмила Якимчук.
В Ольги залишився неповнолітній син. За цей рік хлопчик втратив і маму, і тата. Друзі просять підтримати матеріально родину та хлопчика.
4149439390965527 номер картки Стецюк О. В.
У кожного з нас своя авторська книга, з різною кількістю сторінок…
Висловлюємо співчуття усій родині Ольги Гурської.


Вічна пам’ять жінці, яка творила красу.

, , , переглядів: 989

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *