За сприяння служби зайнятості Рівненщини працевлаштовано 10,3 тис. громадян

Щасливе
11.11.2023  11:03

Послугами служби зайнятості у січні-жовтні 2023 року скористалися 22,3 тис. осіб, в тому числі 17,8 тис. безробітних громадян. Про це повідомила в.о. директора обласного центру зайнятості Надія Плютинська.

За сприяння служби зайнятості області працевлаштовано 10,3 тис. осіб, з них 8,0 тис. безробітних громадян. Із загальної чисельності працевлаштованих, 1,4 тис. осіб мали додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у тому числі 329 осіб з інвалідністю.

За направленням обласної служби зайнятості професійне навчання проходили 2,8 тис. безробітних, з них 2,2 тис. безробітних навчалися в Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. Для підтримання конкурентоспроможності окремих категорій громадян видано ваучери на перепідготовку, підвищення кваліфікації для 526 осіб.

У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 739 осіб. Здійснено 2,4 тис. направлень безробітних для участі у суспільно корисних роботах.

Станом на 1 листопада 2023 року послуги обласної служби зайнятості продовжували отримувати 4,4 тис. осіб, з них 3,8 тис. безробітних громадян.

Звертаємо увагу на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення. Офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців.

 

переглядів: 234


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *