Запрацював оновлений калькулятор орієнтовної вартості реєстрації транспортних засобів

Щасливе
28.03.2024  15:00

Цифровізація держави активно впроваджується в усі сфери нашого життя. Завдяки діджиталізації, громадяни можуть швидко та зручно отримати інформацію та послуги не виходячи з дому чи офісу у будь-який зручний час.

Сервісні центри МВС не стоять осторонь цифровізації та вже мають позитивні результати найпопулярніших цифрових послуг — обміну посвідчення водія та перереєстрації авто в Дії.

Завжди хочеться знати на яку суму розраховувати під час продажу чи купівлі транспортного засобу при отриманні послуги в сервісному центрі МВС. І для зручності наших клієнтів ми оновили «Калькулятор орієнтовної вартості реєстрації транспортних засобів». Цей онлайн-сервіс розміщено на сайті Головного сервісного центру МВС. Функціонал доступний для власників транспортних засобів, безкоштовний та простий у використанні.

Завдяки калькулятору наші громадяни зможуть розрахувати скільки потрібно мати коштів, щоб сплатити за послугу та державні збори.

Де у Рівному навчають операторів БПЛА

Сервіс онлайн-розрахунку вартості враховує:

адміністративну послугу;

платний чи безкоштовний номерний знак;

яким буде податок від другого продажу транспортного засобу;

яка сума пенсійного збору при першій реєстрації легкового авто.

Цифровізуймося разом. Користуйтеся онлайн-функціоналом, розраховуйте вартість адміністративної послуги та плануйте свої візити до сервісних центрів МВС.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області

переглядів: 51


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *