“Заводжу друзів рідше, ніж вони вмирають”, – рівнянин написав лонгрід, що розриває серце

Щасливе
08.03.2024  10:00

Син відомої рівненської волонтерки Мар’яни Реви – Володимир написав лонгрід, який проймає до глибини душі. Наскільки мудрі слова пише такий юний рівнянин. Володимир переконаний, що усі події, які відбуваються зараз в нашій країні – наслідок надто ліберального ставлення впродовж років.

“Тут смерть на кожному кроці”, – рівнянин про ситуацію на фронті

Лонгрід. Та відповідь на вічне: ліваки вам нічого не зробили, навіщо ви їх чіпаєте.
Я безмежно злий на толерантність у більшості її проявах. Лівий рух, ідея якого зводиться до толерування будь-якого лайна під прикриттям “свободи” та псевдодемократії знищував цілі нації і сьогодні результати впливу лівих течій ми відчуваємо на власній країні та ситуації на фронті.

Що ж такого зробили ліві жахливого? Нічого.
Це і відповідь на питання, вони не зробили нічого. Нічого, щоб зпобігти всім жахіттям, що відбуваються зараз у світі, але я хочу зупинитися саме на Європі.
Ідеологія тотального сприйняття речей, які колись здавалися неприпустимими, перевернуло суспільну мораль повністю. Уже не існує добре чи погано, зараз все стало нормою. До прикладу:
Маєш спортивне накачане тіло? Ок, це твій вибір. Заївся на дивані переглядаючи черговий серіал і не в стані пробігти 1 км? Ок, це твій вибір прийми своє тіло. В твоїй країні війна, ти вирішив залишитись і допомагати країні? Окей, це твій вибір, ти обрав бути корисним державі. Вирішив втікти і подумати про себе? Окей, це теж твій вибір, ти обрав думати про себе. Продовжувати можна вічно.

Що ми отримуємо в результаті?
В результаті ми отримаємо надзвичайно слабку Європу, яка замість відстоювання власних інтересів стає заручницею демократії.
Без пропагування великої сім’ї європейські народи починаючи з 2000х почали вимирати, а їхнє місце почали заповнювати біженці з усіх можливих країн, бо ми ж не расисти ми за мультикультурність. Потім ця мультикультурність вилазить на голову і молодих українських баскетболістів ріжуть у центрі колись великої Європи пересічний біженець з країн третього світу.
Демократія, яка мала стати рушієм позитивних змін допомогла росії поставити своїх людей в Угорщині, Словаччині та майже у всіх країнах існують їхні п’яті колони з червоними кольорами і називають себе соціалістами.
Можете собі уявити? Ще 30 років тому червоні призвели до занепаду більшості Сходу Європи. 80 років соціалісти гвалтували європейських жінок наступаючи на Берлін. А сьогодні у кожній з цих країн відкрито дозволено діяльність цих партій.
Сьогодні за рублі польські трактористи спокійно зривають постачу зброї Україні, але чи змогли б вони це зробити, якби у Польщі працювали інститути національних інтересів? Основною ідеєю, якої була б – дайте все в руки українцям, щоб вони захистили нас.
Колись велична Німеччина, яка могла контролювати всю Європу, мала величну культуру і одну з найпотужнішу армію світу сьогодні відмовляється давати нам ракети Таурус, бо ми битимемо по Москві.
Москві, яка з 45 по 89 половину Німеччини окуповувала. Це абсурд, але це результат толерантного підходу.
Сполучені Штати Америки, які стерати свою армію в Афганістані вливаючи туди мільярди баксів, розуміючи, що СРСР – загроза як США, так і людству, сьогодні виділяють у відсотках менше ніж Данія чи Естонія на підтримку Україні, а останні місяці не відправляє нічого. Ще якийсь час тому знищити росію було їхнім пріоритетом.
В результаті українське суспільство, якому весь час казали, говори як хочеш, слухай що хочеш, дружи з ким хочеш, вибирай кого хочеш дожилося до того, що 4 роки країною керував зек. Коли ми здобули незалежність посадили комуніста. Гралися в дружбу з тими, хто здійснює геноцид українців сьогодні. Отримали війну до якої не були готові ні ми, ні Європа, ні США.
Наше щастя лише в тому, що росія теж не була готова до цієї війни.
Слабкий ліберальний світ дозволи відбутися найжахливішій війні з часів 1945 року. Слабка Україна із сварками всередині не змога об’єднатися, щоб готуватися до війни.
Я представник нового покоління українців. Більшість мого життя в моїй країні триває війна я заводжу друзів рідше, ніж вони вмирають.
Моєму поколінню відновлювати цю країну і я не готовий ставати частиною ліберального світу.
Українська нація надто довго знищувалась, русифікувалась, окуповувалася загарбниками, щоб далі залишатися на обочині світової історії. Ми не раби, ми нація, яка чинить спротив в будь-яких умовах.
Після перемоги постане нове українське суспільство з яким ще довго доведеться працювати, але питання корупції, мови, історії, культури, сім’ї, держави, пам’яті, відповідальності більше не будуть толеруватися.
Чітка позиція і контроль як громадськості, так і держави у цих питаннях стануть ключем до розквіту України.

А поки війна, всі зусилля спрямуйте на неї.

Нагадаємо, що раніше Володимир оголосив важливий збір для захисників – Син відомої рівненської волонтерки збирає на два кулемети

переглядів: 93


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *