Зміни в керівництві Народного клубу “Верес”

Щасливе
08.04.2024  11:37

Нові обличчя і нові посади – це те, що визначає реорганізацію в управлінні Народного клубу “Верес”. Зміни, які торкаються керівництва, є важливим кроком у пошуку більш ефективної моделі управління та розвитку клубу. Зокрема, зміни вплинули на такі ключові посади, як директор дитячої футбольної академії, керівник інформаційної служби та старший тренер команди “Верес” U19.

Євген Кучін, який успішно очолював інформаційну службу “червоно-чорних”, переходить на посаду директора дитячої футбольної академії “Верес”. Цей крок свідчить про важливість розвитку молодих футбольних талантів у клубі. Раніше цю посаду та обов’язки виконував Олег Шандрук, який також відомий своїми здібностями як головний тренер клубу.

Перевірка військового обліку: на Рівненщині інспектують 7 громад

Також у керівництві клубу змінилися обов’язки керівника інформаційної служби. Відтепер ці обов’язки виконуватиме SMM-менеджер червоно-чорних Олександр Мичко. Це відображає новий підхід до комунікації з громадськістю та фанатами клубу через соціальні мережі та онлайн-платформи.

Крім того, старший тренер команди “Верес” U19 Станіслав Упілков відтепер суміщатиме цю посаду з виконанням функцій старшого тренера дитячої футбольної академії “Верес”. Це дозволить забезпечити більш ефективний контроль за розвитком наймолодших вихованців у футбольній піраміді клубу та підготовку їх до професійного рівня.

, переглядів: 56


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *