Звільнена вихователька з Рівненщини: Я довго чекала на справедливість

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
03.04.2019  17:16

Звільнена вихователька з Рівненщини: Я довго чекала на справедливість

А пам’таєте скандальну історію з вихователькою одного дитсадка, що на Рівненщині? Нагадаємо Віту Черешньовську було звільнено за “аморальні фото”, які жінка виставила у соцмережі.
Днями Віта Черешньовська  розмістила на своїй сторінці у ФБ новину в якій розповідає:
#незаконнозвільнена
Я довго не знала з чого почати сьогоднішній пост, тому почну з нагадування , про що це я взагалі. Вже скоро буде два роки, як мене звільнення з роботи вихователя за дуже неприємною статею(аморальна поведінка), вся історія з початку і кожен суд розписані під #незаконнозвільнена . І ось весь цей час я намагаюся захистити своє ім’я і змити з себе весь бруд і наклеп ,який вилила на мене завідувачка через особисту неприязнь до мене. Я відразу після звільнення подала до районного суду ,який тривав більше пів року і який ми виграли. Здавалося б ,що мене поновлять на роботі і все буде добре, але не тут то було, завідувачка зразу ж в день поновлення звільняє мене вдруге, по тій же самій статті і з тих самих причин, і паралельно сім’я Бернадських подали на апеляцію ,не погоджуючись з рішенням районного суду, і знову ми судилися (кажу ми ,тому що зі мною увесь цей час були мої батьки і чоловік, які мене підтримували), знову було потрачено багато нервів і сил для того, щоб пережити всі засідання суду. Але ,все ж таки, справедливість перемогла і ми виграли і апеляційний суд. Та не все так просто, я знову подаю до районного суду, але вже за друге звільнення , а Музика Л. В. зі своїми братами подають до Верховного суду(ВС), знову ж таки, не погоджуючись з рішенням районного та вже апеляційного судів, що мене поновили.
Так як ВС може розглядати справу дуже довго(роками) я відпустила від себе все і почала надіятись лише на волю Божу. Останні суди по другому звільненню я навіть не коментувала тому, що їх лише переносили і переносили, і призначили новий на 6 травня 2019 р… чекаємо…
І ось сьогодні , навіть нічого не підозрюючи, гуляючи по місту, я отримую електроне повідомлення від свого юриста, бачу лише підпис:” постанова Верховного суду…”, а далі руки почали трусилися і я не змогла відкрити цей лист і прочитати його, вирішила, що прочитаю вдома з кимось із рідних. Аж раптом дзвінок… юрист… каже: -” вітаю…” Я не могла натішитися і повірити у своє щастя, я завжди знала, що справедливість є і вірити потрібно і не опускати рук.”

Віта виграла Верховний Суд. Тепер її поновлять на роботі та виплатять компенсацію. Саме минулого року і розгорівся скандал через ніби не “пристойні” фото виховательки. Багато рівнян стали на підтримку Віти Черешньовської, а дехто і на бік завідуючої дитячого садка. 

Лілія Гриневич міністр освіти звільнення виховательки з дитсадка на Рівненщині назвала – «розправою».
Сьогодні друзі Віти вітають з перемогою на яку вона так довго чекала…

, , , , переглядів: 903Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *