Корисні мобільні додатки і чат-боти під час війни: поради рівнянам

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
03.04.2022  11:05

Корисні мобільні додатки і чат-боти під час війни: поради рівнянам

За час війни українці створили чимало важливих мобільних додатків та чат-ботів. Так, маючи заряджений смартфон, іноді навіть без доступу до мережі – можна суттєво полегшити життя і скористатися одним із додатків.

Рівняни публікує перелік корисних застосувань та чат-ботів у час війни.

Мобільні додатки:

«Єтривога»
Так, скоріш за все, ви знаєте за цей додаток і вже його встановили. Але якщо раптом ні, то зробіть це. Додаток корисний не лише тим, що сповіщає про повітряну тривогу, а й тим, що робить це достатньо гучно, щоб, наприклад, розбудити вас вночі.

Tactic Med Aid
75–90% військових та цивільних гинуть від поранень, якщо не була надана домедична допомога. Тому, щоб навчити українців оперативно надавати першу домедичну допомогу постраждалим під час війни, понад 20 волонтерів створили мобільний додаток TacticMedAid.

Hearty app
Мобільний застосунок Hearty app допомагає батькам дбати про емоційний та психічний стан дітей під час війни. Додаток підказує прості ігри та активності. Він працює оффлайн і його можна використовувати навіть в укриттях. У застосунку також доступні книги, аудіоказки українською та інший контент.

Чат-боти у Telegram:

Джгут 2.0. Перша допомога
Чат-бот розповість, що робити, якщо ви не знаєте/не пам’ятаєте алгоритмів дій при інфаркті, інсульті, зупинці серця, а також інші поради першої медичної допомоги.
@FastAid_bot

Джгут 2.0. Перша допомога
Чат-бот розповість, що робити, якщо ви не знаєте/не пам’ятаєте алгоритмів дій при інфаркті, інсульті, зупинці серця, а також інші поради першої медичної допомоги.
@FastAid_bot

SaveUA
Бот допоможе знайти у своїй області волонтерів та запропонувати власну допомогу потребуючим, а саме: продукти харчування, транспорт, паливо, помешкання тощо.
@saveua_bot

Нам по дорозі
Бот допомагає зв’язатись українцям, які мають авто з громадянами, яким немає чим добратися.
@nampodorozi_bot

Прихисти українців
Цей бот допомагає знайти та зв’язатись людям, які можуть надати помешкання тим хто його потребує.
@shelter_for_ukrainians_bot

Турботник
Допомагає українським переселенцям отримати тимчасову домівку та необхідні речі у ЦНАПах, що працюють як пункти турботи.
@turbotnyk_bot

Дитина не сама
Бот допоможе, якщо ви бажаєте тимчасово прихистити дитину у своїй сім’ї, якщо ваша дитина загубилася, якщо ви бачите самотню дитину, якщо вам відомі міжнародні організації, які готові прихистити українських дітей або якщо ви маєте інші питання стосовно дітей.
@dytyna_ne_sama_bot

Пошук зниклих
У цьому чат-боті зібрана оперативна інформація стосовно дорослих та дітей, які загубилися та дітей, яких знайшли. Також тут є інформація стосовно дорослих, зв’язок із якими було втрачено. @poshuk_znyklyh

Е-споживач
Тут збирають інформацію про завищені ціни під час оренди помешкання чи користування будь-якими послугами.
@derzhspozhivsluzhba_bot

, , , , , , переглядів: 333
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *