Кабан, Вишня, Дембель: три десятки рівненських водіїв отримали індивідуальні номери

20.07.2019

Кабан, Вишня, Дембель: три десятки рівненських водіїв отримали індивідуальні номери

30 власників автомобілів з початку 2019 року вирішили оформити на свою машину індивідуальні номери. Перо це повідомляє РСЦ МВС в Рівненській області. Так, за інформацією відомства, серед найбільш незвичайних: “КАБАН”, “ВИШНЯ”, “ДЕМБЕЛЬ”, “VIP” та “WOLF”.

Замовити свій унікальний номерний знак можна у два способи: онлайн на сайті hsc.gov.ua та  безпосередньо в будь-якому територіальному сервісному центрі МВС. Вартість послуги 300 гривень – три символи (мінімальне замовлення); 90 гривень – кожний наступний (до восьми символів); 500 гривень – графічний елемент.

Для замовлення індивідуального номерного знаку онлайн варто зареєструватися в Електронному кабінеті водія за допомогою кваліфікованого електронного підпису, Bank ID або MobileID; заповнити електронну форму (регіон, в якому зареєстрований транспортний засіб і напис, який бажаєте нанести на номерний знак, спосіб отримання);підписати макет, скориставшись КЕП (фізичної особи); здійснити оплату за допомогою системи електронних платежів.

Термін виготовлення індивідуального номерного знаку до одного місяця Номерний знак, який замовили онлайн можна отримати як безпосередньо у Головному сервісному центрі МВС, так і у відділенні «Нової пошти». Варто пам’ятати, що після отримання комплекту виготовлених індивідуальних номерних знаків необхідно звернутись до територіального сервісного центру МВС для перереєстрації транспортного засобу.

Також спростилася процедура перезакріплення  індивідуальних номерних знаків. Власник ІНЗ може перезакріпити його за іншим транспортним засобом, який належить йому чи передати власнику іншої автівки, подавши в будь-який територіальний сервісний центр МВС пакет необхідних документів. Нагадаємо, що раніше перезакріплення здійснювалося на підставі довідки, яку можна було отримати тільки в Головному сервісному центрі МВС. Детальніше про  індивідуальні номерні знаки за посиланням.

, переглядів: 317


Загрузка...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

На Щасливому