На Рівненщині з’явиться шість нових ЦНАПів

Щасливе

Ще у шести громадах на Рівненщині за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» будуть створені сучасні Центри з надання адміністративних послуг (ЦНАПи). Зокрема, такі центри будуть у Бугринській, Крупецькій, Малинській та Шпанівській ОТГ, а також в смт Гоща і місті Корець. До слова, будівлі ЦНАПів забезпечать безбар’єрним доступом для людей з особливими потребами. Тут в сучасних комфортних умовах можна отримати понад сотню адміністративний послуг.

, , , , Переглядів: 594

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *