Рівнеазот запустив цехи із виробництва аміачної селітри

Щасливе

ПрАТ «Рівнеазот» запустив роботу цехів аміачної селітри та аміаку після проведення масштабної модернізації.

Про це повідомляє пресслжба Group DF.

Тепер виробнича потужність цеху Аміак-2 – 1 350 т/добу. Виробнича потужність цеху аміачної селітри – 1560 т/добу.

ЗА словами голови Правління ПрАТ «Рівнеазот» Михайла ЗАБЛУДИ, вдалось суттєво оптимізувати виробництво аміаку та аміачної селітри, а також підвищити безпеку та ефективність виробництва. І тепер очікують осіннє підвищення попиту на мінеральні добрива.

 

Переглядів: 431

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *