Рівненчанин став міністром освіти України

Щасливе
10.03.2020  17:45

Уродженця Рівненщини Юрія Полюховича від сьогодні, 10 березня, призначено тимчасовим виконуючим обов’язки міністра освіти і науки України.

Досі він працював першим заступником міністра освіти і науки Ганни Новосад. Після її відставки – зайняв місце міністерки. “Дуже важливо, щоб діяв принцип неперервності влади. Для мене честь – виконувати обов’язки Міністра. Я зроблю все від мене залежне, щоб міністерство працювало злагоджено і належно виконувало свої функції”, – відзначив в.о. Міністра освіти і науки Юрій Полюхович, йдеться на сайті МОН.

До слова, окрім Полюховича, у міністерстві освіти працює іще один рівнянин – Петро Коржевський. Він, на відміну від нинішнього керівника, чимало років пропрацював заступником начальника обласного управління освіти на Рівненщині.

Довідково:

Юрій Полюхович народився 1 листопада 1980 року в м. Костопіль Рівненської області.

Ступінь магістра з історії отримав 2003 року в Національному університеті “Києво-Могилянська академія”.

Протягом 2009-2012 років навчався в аспірантурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат історичних наук. Автор понад 40 наукових публікацій.

З 2000 року – представник України в Європейській асоціації дослідників культури майя WAYEB.

Упродовж 2014-2016 був науковим співробітником (постдокторантура) Університету штату Каліфорнія, Чіко (США). Працював також у Національному інституті антропології та історії (Мексика).

Має досвід роботи у приватних компаніях, в яких, зокрема, займався питаннями розвитку інновацій.

З 2014 до 2016 року був радником Міністра освіти і науки України на громадських засадах. З 2017 року очолює громадську організацію «Українська науково-дослідна фундація».

Вільно володіє англійською, іспанською та класичною чольті (мова ієрогліфічної писемності майя).

, , , переглядів: 1 112


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *