Рівнянин став чемпіоном світу у складі молодіжної збірної України з футболу

Щасливе
16.06.2019  13:30

У фіналі молодіжного Кубку світу з футболу у польському Лодзі збірна України U-20 перемогла збірну Південної Кореї з рахунком 3:1. У складі “синьо-жовтих” 55 хвилин відіграв Олексій Хахльов – син голови Рівненської обласної Федерації футболу та екс-президента, а нині куратора спортивного департаменту НК “Верес” Олексія Хахльова.

До слова, першими у цьому матчі рахунок відкрили корейці – з пенальті на 5-ій хвилині, однак, надалі забивали лише українці – дублем відзначився Владислав Супряга, ще один гол після сольного проходу забив Георгій Цитаішвілі.

Нагадаємо, на шляху до фіналу збірна України пройшла групу, де її суперниками були США, Нігерія, Катар, В 1/8 фіналу розгромила Панаму, у чвертьфіналі підопічні Олександра Петракова здолали Колумбію, а у півфіналі виграли в збірної Італії.

Зазначимо, що Олексій Хахльов відіграв у чотирьох матчах із семи – проти США, Катару, Італії (виходив на заміну) та у фіналі.