Сьогодні у Рівне прибув евакуаційний поїзд

Щасливе

У День Незалежності, 24 серпня, Рівненщина прийняла черговий евакуаційний поїзд зі Сходу України. Вже третій за тиждень.

З Донеччини прибуло 24 людини. Людей розмістили у Рівненському районі.

Про це йдеться у повідомленні начальника Рівненської ОВА Олександра Коваля.

Наша область готова й надалі приймати людей, які були змушені тікати від війни. Місця розгорнуті в усіх районах.
Ми єдина країна. І в нашій єдності наша сила“, – підкреслюється у повідомленні.

Усі фото з t.me/oleksandrkoval_rv

, Переглядів: 158

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *