Як школярі пережили дистанційне навчання і повернулися до навчання звичайного?

Гринюк Перевезення
Щасливе
26.01.2021

Як школярі пережили дистанційне навчання і повернулися до навчання звичайного?

«Морока для батьків та чимало питань у дітей», – так говорять про період дистанційного навчання батьки школярів міста. А про усі аспекти такого навчання у нашому місті ми запитали у заступниці міського голови з гуманітарних питань Марини Кузмічової.

«Щоб забезпечити дистанційне навчання для навчальних закладів міста було запропоновано певну кількість платформ. Це «Human школа», «Нові знання», «Єдина школа». Для деяких шкіл було запропоновано «Moodle». Під час роботи з цими ресурсами школи мали можливість висвітлювати успіхи учнів у мережі інтернет, але лише з доступу батьків до цієї інформації; задавати домашнє завдання; слухати аудіо- відеоролики.
За допомогою засобів для створення онлайн конференцій «Zoom» і «Meet» були проведені онлайн уроки з врахуванням санітарних норм для школярів різних вікових категорій. Уроки проводились як у синхронному режимі, так і у асинхронному режимі. Левова частина вчителів були підготовлена до проведення уроків з використаннях дистанційних технологій. У ситуації, що склалася, ми спрацювали на випередження.
На базі нашого інформаційно-інноваційного відділу і на базі вибраних шкіл, що мали потужне технічне забезпечення, проводилось навчання вчителів ще у серпні 2020 року. З вересня по листопад 2020 року такі ж навчання проводились вже лише на базі інформаційно-інноваційного відділу. Загалом, близько однієї тисячі вчителів пройшли навчання. Школи були забезпечені відповідною технікою для того щоб мати можливість проводити уроки з використанням дистанційних технологій. Були закуплені роутери, маршрутизатори, акустичні системи, веб-камери.Впродовж навчального тижня у дистанційній формі значних проблем і звернень як від вчителів так і від батьків не надходило. Звичайно, що виникали технічні збої, не усім вдавалося з першого разу під’єднатись, але загалом – ми впорались!»

 

За повідомленням з прес-служби Рівненської міськради.

А як повідомляє прес-служба РОДА, у 586 навчальних закладах області розпочалося навчання очної, або змішаної форми. Рішення про формат навчання приймає керівник закладу. До Рівненської ОДА не надходило скарг щодо проблем дистанційного навчання, а також сьогоднішнього теплового режиму у закладах. Дитячі садочки працювали у період локдауну.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *