Рівненщина у смартфоні: вже скоро областю можна буде подорожувати віртуально

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
18.08.2019  14:00

Рівненщина у смартфоні: вже скоро областю можна буде подорожувати віртуально

У Рівненській області триває втілення проекту з оцифрування інформації про туристичні об’єкти, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА. “Невдовзі всі охочі зможуть побувати в різних куточках Рівненської області прямо з моніторів своїх гаджетів”, – йдеться в повідомленні.

Що являє собою проект?

Зазначається, що проект передбачає заходи з оцифрування інформації про туристичні об’єкти, маршрути, об’єкти туристичної інфраструктури області, створення 3D-екскурсій. Завдяки новітнім технологіям буде відзнято найцікавіші туристичні об’єкти у форматі панорам 360°, що дасть змогу відчути себе безпосередньо на локації. Панорами будуть доступні для завантаження на кожен гаджет, а також для перегляду в 3D-окулярах. Перейшовши за посиланням, охочі матимуть змогу пересуватися об’єктом.

Як триває процес підготовки?

Наразі відзнято 190 панорам 38 туристичних об’єктів. Їхня кількість поступово зростатиме, збільшуючи туристичну привабливість як для гостей, так і для жителів області. Крім того, вся інформація про туристичні об’єкти буде розміщена на ресурсах Google, сайті rivne.travel та в соціальних мережах, зокрема в Facebook (“Рівненщина туристична”, “Подорожуємо Рівненщиною”) та Instagram (rivne.travel), які постійно наповнюються актуальною інформацією. Реалізація цього проекту планується й на наступний рік.

, , , , переглядів: 590


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *