Arivo Winmaster Prox ARW3 – відмінний вибір для м’якої зими

квиток на автобус
Щасливе
22.09.2023  08:05

Щоб знайти відповідні покришки для легкових авто, доводиться вибирати з величезної кількості пропозицій від різних брендів. Кожен з них дбає про те, щоб забезпечити водіїв найбільш надійними і витривалими комплектуючими, які зможуть забезпечити впевнену керованість у будь-яких умовах. Чудовим прикладом оптимального поєднання ціни та якості є модель Arivo Winmaster Prox ARW3. Вона вирізняється підвищеною ходимістю, курсовою стійкістю і витривалістю, а також хорошим робочим ресурсом і довговічністю.

Особливості протектора

Цю модель було розроблено для регіонів із м’яким кліматом. Фрикційний протектор забезпечує надійне зчеплення не тільки на мокрому асфальті та сніговій каші, а й на сухій поверхні. Покришка забезпечує впевнене гальмування, підвищений комфорт і керованість. Все це робить комплектуючі відмінним варіантом для повсякденного використання. Висококласна гума Arivo Winmaster Prox ARW3 була створена для широкого спектра легкових авто, найбільш затребуваним є типорозмір 195/65 R15.

При створенні протекторного малюнка інженери бренду вдалися до передових комп’ютерних технологій, щоб отримати оптимальний дизайн і підвищити характеристики зчеплення. В результаті шина отримала симетричний класичний малюнок з V-подібним розташуванням блоків і розвиненою системою дренажних каналів. Медіальна зона забезпечена ребром жорсткості, що складається з блоків оригінальної геометрії. Вони створюють додаткові кромки зачепа, що сприяє поліпшенню гальмівних властивостей, підвищує курсову стійкість і дозволяє покришці впевнено тримати трасу в різних швидкісних режимах.

Переваги моделі

Візитною карткою шини Arivo Winmaster Prox ARW3 стала стійкість до зношування. Покришка має необхідний рівень еластичності, вона відмінно адаптується до перепадів температур. При цьому, до складу гумової суміші увійшли компоненти, які дають змогу протектору тривалий час зберігати ключові властивості, навіть за дуже великого пробігу. Покришка, навіть після кількох сезонів активної їзди, зберігає чудові зчіпні властивості, швидко реагує на команди рульового колеса, відмінно гальмує в різних швидкісних режимах і швидко розганяється, навіть під час руху похилою площиною.

Відмінною рисою моделі стала підвищена маневреність, що робить її відмінним варіантом для міста. Шина швидко перебудовується, плавно входить в повороти, моментально реагує на команди керма. Домогтися цього вдалося, завдяки особливій будові жорстких здвоєних блоків у плечовій зоні. Вони розташовані під кутом по відношенню до руху, що робить зимові шини Arivo Winmaster Prox ARW3 більш керованими, навіть у складних погодних і дорожніх умовах.

Додаткові кромки зачепа утворені розвиненою ламельною мережею. Численні прорізи, якими поцяткований кожен протекторний блок, буквально вгризаються в кірку накату, дозволяючи домогтися кращого зчеплення в різних швидкісних режимах. Передові їздові характеристики в поєднанні з доступною ціною роблять Arivo Winmaster Prox ARW3 відмінним придбанням для вітчизняних водіїв.

переглядів: 99


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *