Чому краще замовити вантажне таксі, а не орендувати вантажівку?

квиток на автобус
Щасливе
13.12.2023  10:30

Переїзд, доставка великих покупок з будівельних магазинів або транспортування вантажів для бізнесу — все це потребує залучення окремої вантажної машини, також може виникнути потреба у послугах вантажників.

І ось тут у багатьох виникає питання: орендувати окрему вантажівку з водієм і справлятися самостійно або замовити вантажне таксі та довірити перевезення професіоналам?

На перший погляд, оренда вантажівки може здатися більш економною, але, якщо придивитися ближче, виявиться, що вантажне таксі може забезпечити значні переваги. Далі порівняємо ці два варіанти, щоб ви розуміли переваги та недоліки кожного з них.

Замовити вантажне таксі по Києву

Плюси та мінуси вантажного таксі

Замовлення вантажного таксі з бригадою вантажників, наприклад, тут inka-trans.ua/vantazhne-taksi-kyiv, має безліч переваг:

 1. Зручність та швидкість. Вантажне таксі можна викликати через спеціальний додаток, і він приїде в найкоротші терміни, що особливо важливо при термінових переїздах або доставці вантажів з обмеженнями часу.
 2. Професіоналізм. Водій та вантажники мають досвід у перевезенні будь-яких вантажів, знають, як правильно закріпити їх у кузові, а значить збереження Вашого майна гарантовано.
 3. Безпека. Вантажне таксі зазвичай приїжджає з комплектів такелажних ременів для зручного перенесення важких предметів, а також обладнання для кріплення вантажу для захисту під час транспортування.
 4. Економія часу. Не потрібно витрачати час на очікування вільної вантажівки, заправку, пошук місця для паркування тощо

Мінус вантажного таксі:

 • Вартість. Послуги вантажного таксі зазвичай дорожчі, ніж оренда вантажної машини, особливо при великих обсягах вантажу або дальніх дистанціях.
 • Доступність. У вихідні та святкові дні замовити вантажне таксі досить складно — більшість людей планують переїзд саме у цей час.
 • Обмеження за вагою та розміром. Зазвичай на замовлення приїжджає невеликий мікроавтобус, який не призначений для великогабаритних чи надто важких вантажів.
 • Оренда фіксованого часу. Після Вашого замовлення водій може бути ще один, тому важливо укладатися у виділений на перевезення час.

Чи є переваги в оренді окремої вантажівки?

Послуги вантажного таксі з вантажниками

Безумовно, і такий варіант має деякі переваги:

 1. Немає фіксованих термінів. Можна взяти вантажну машину на прокат на кілька днів. У деяких випадках такий варіант є більш зручним.
 2. Місткість. Можна вибрати вантажну машину під конкретний вантаж з огляду на його довжину, вагу та інші габарити. Це може бути особливо корисним, якщо потрібно перевозити великогабаритні вантажі.
 3. Вартість. Оренда вантажівки може бути дешевшою, ніж послуги вантажного таксі, особливо якщо Ви готові самостійно виконати всю роботу з навантаження, перевезення та вивантаження.

На правах реклами

переглядів: 60


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *