Чому прикраси з бурштином настільки популярні та де їх краще купувати

Щасливе
22.05.2024  10:35

Янтар — смола дерев, що скам’яніла багато тисяч років тому, — це один із найпопулярніших напівкоштовних каменів, який використовується для виготовлення ювелірних виробів. Прикраси з бурштином мають величезний попит із різних причин, і в статті розглянемо основні з них.

 

Де можна придбати прикраси з натуральним бурштином

Бурштин видобувається в різних країнах, але найбагатші поклади цього каменю розташовані в країнах Балтії, зокрема в Литві. Тому багато хто воліє замовляти янтарні прикраси в литовських інтернет-магазинах, що гарантує справжність виробів. Є чимало способів отримати своє замовлення, але один із найпростіших — доставка з Литви в Україну за допомогою сервісу Nova Poshta Shopping. Після реєстрації на платформі кожен клієнт отримує персональну литовську адресу, на яку може оформлювати всі покупки. Після цього товари пересилаються в Україну, де їх можна забрати у відділенні чи поштоматі Нової Пошти.

Головні особливості янтарних прикрас

До таких особливостей належать:

  1. Різноманітна колірна гама. Є бурштин різних відтінків, від медово-жовтого до насиченого червоно-коричневого. Також каміння може бути як матовим, так і прозорим. Усе це дозволяє створювати прикраси з різним дизайном, які добре підходять до різноманітного вбрання — від повсякденного до урочистого.
  2. Унікальність кожного каменю. Особливо цінується бурштин, усередині якого є фрагмент рослини або комаха. Такі мінерали мають оригінальний вигляд і привертають до себе увагу.
  3. Екологічність. На відміну від інших напівдорогоцінних та дорогоцінних каменів, видобуток та оброблення яких завдає шкоди навколишньому середовищу, збір бурштину практично не шкодить екології, особливо якщо йдеться про ручний спосіб видобутку.

Причини популярності виробів із бурштином

Сьогодні в продажу є кулони, браслети, сережки, каблучки з бурштином, а також запонки та затискачі для краваток. Усі вироби мають стабільно високий попит серед споживачів через цілу низку причин.

Вважається, що бурштинові прикраси сприяють душевній рівновазі та добре впливають на енергетичний рівень. Ті, хто практикують методи альтернативної медицини, часто використовують бурштин для зняття стресу та тривоги.

Також є думка, що під час прямого контакту зі шкірою бурштин виділяє янтарну кислоту, яка широко використовується для виготовлення лікарських засобів і косметичних засобів. Речовина має протизапальні та знеболювальні властивості, тому прикраси рекомендується носити для полегшення болю в суглобах, мігрені, зубного болю.

В езотериці бурштин символізує захист від злих духів. Також цей камінь використовується як талісман для залучення удачі та набуття стійкості перед різними життєвими випробуваннями.

На правах реклами

переглядів: 52


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *